Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ZNAČKOVÉ SPORTOVNÍ OBLEČENÍ A OBUV

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Náš klient se zabývá prodejem značkových sportovních oděvů a obuvi do specializovaných prodejen a obchodních center.

Pro region Praha a střední Čechy hledáme nového pracovníka do obchodního týmu.

Náplň práce:
  • starost výhradně o řetězce + specializované prodejny
  • udržování stávajících navázaných kontaktů, rozšiřování
  • jednání s nákupčími
  • provádění analýz trhu a konkurence v regionu
  • reporting

Hledáme osobnost, která má vztah ke sportu a sportovnímu zboží. Ve firmě je hodně stabilní a zejména dost loajální tým a chtějí tedy kolegu či kolegyni, kteří budou stejně loajální a vytrvalí, jako zbývající spolupracovníci.
Chceme dobrého obchodníka ale rovněž i udržovatele již vytvořených vztahů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • zkušenost v FMCG – sportovní zboží výhodou
  • perfektní komunikační a organizační schopnosti
  • silná orientace na výsledek
  • řidičský průkaz B

Nabízíme

  • dobré finanční ohodnocení (fixní složka 30- 40.000,- Kč) + provize
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • odpovídající pracovní pomůcky (auto, mobil, PC)

Jiná sdělení

Nástup: 09/2011

Místo práce: Praha