Volné pracovní místo  Obchodní zástupce - prodej návěsů - severní Čechy / Praha

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • obchodní jednání s novými klienty v oblasti TRUCK návěsů
  • jednání s klienty v rámci regionu střední a severní Morava nebo dle domluvy

Požadujeme:
  • praxi na pozici obchodníka v oblasti návěsů truck vozidel (walking floor) podmínkou!!
  • příjemné vystupování samostatnost časovou flexibilitu
  • komunikativní typ osobnosti s tahem na branku
  • řidičský průkaz sk B
  • AJ jazyk výhodou

Nabízíme:
  • zajímavé finanční ohodnocení (fixní plat + provize)
  • zastřešení daného regionu
  • dlouhodobé pracovní uplatnění
  • produkt nadnárodní společnosti
  • práce na HPP nebo dle domluvy na ŽL
  • nástup ihned nebo dle domluvy
  • pracoviště: dle domluvy (možnost uplatnění v rámci celé ČR)

Máte zkušenosti v oblasti prodeje truck návěsů nebo obdobné oblasti? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět".
Více informací o pracovní nabídce bude sděleno kandidátům kteří budou vyhovovat podmínkám pracovní pozice.