Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - prodejce inzerce

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - prodej inzerce
JOB LEADER CZECH s.r.o. hledá vhodné kandidáty na pozici obchodní zástupce.

Náplň práce:
získání nových klientů tvorba nabídek prezentací cenotvorba sledování konkurence účast na veletrzích péče o stávající klientelu reporting apod..

Požadavky:
SŠ/VŠpraxe na obchodní pozici zkušenosti s prodejem služeb dynamická a obchodně schopná osobnost s velmi dobrými prezentačními dovednostmi a zdravě sebevědomá.

Společnost nabízí příjemný kolektiv výborné motivační ohodnocení mobilní telefon atd..

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. V případě dalších vhodných pozic Vás budeme kontaktovat v případě že zašlete životopis + kontaktní údaje (telefon e-mail atd.).

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".