Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – PROJEKTOVÝ SPECIALISTA (těžební a stavební technika)

Lokalita Uničov a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pečujete o stávající zákazníky, řídíte si celé projekty, business řešíte převážně z kanceláře.

Co Vás čeká?
  • jednáte se zákazníky z ČR i ze zahraničí (občasné služební cesty)
  • zpracováváte poptávky a nabídky
  • připravujete cenové kalkulace a podklady
  • řídíte si celý projekt (objednávky, průběžná kontrola, expedice, jednání se zákazníkem)
  • zpracováváte celou obchodní agendu

Požadujeme

Co by Vám nemělo chybět?
  • SŠ/VŠ vzdělání – ekonomické nebo strojírenské vzdělání výhodou
  • aktivní znalost AJ na obchodní úrovni
  • technické myšlení a proaktivní přístup
  • znalost IS K2 výhodou

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • mzda: od 40.000 Kč, po zapracování navýšení
  • možnost pružné pracovní doby a home office
  • občasné zahraniční výjezdy (Rakousko, Německo, ČR, SK)
  • příspěvek na stravování 180 Kč (plně hrazený zaměstnavatelem)
  • cafeterie, možnost zajištění obědu na pracovišti
  • jsme velmi stabilní tým s moderním pracovním prostředím
  • pracoviště: Uničov

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Vyvíjíme a vyrábíme stroje pro těžební a stavební průmysl. Naše zařízení dodáváme již 30 let do celého světa.

Máte zájem o nabídku OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – PROJEKTOVÝ SPECIALISTA (těžební a stavební technika)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Iveta Sigmundová, MBA z APROFES,s.r.o.

Aktualizováno před pár hodinami

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – PROJEKTOVÝ SPECIALISTA (těžební a stavební technika)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.