Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S AJ - TEXTIL

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Popis pracovní nabídky

Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta.<br/>
<br/>Pro našeho klienta, výrobní společnost textilních a oděvních materiálů, hledáme kandidáta na pozici obchodního zástupce pro region celé ČR. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> péče o stávající klienty </li>
<li> vyhledávání nových obchodních příležitostí </li>
<li> související administrativa s pozicí OZ</li>
<li> řízení celého obchodního případu</li>
<li> reporting</li>
</ul>

Požadujeme

Kandidát by měl splňovat následující kritéria:<br/>
<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání textilního směru</li>
<li> aktivní znalost AJ nebo NJ podmínkou </li>
<li> praxe jako OZ v oblasti textilu nebo z FMCG - (ochranné, pracovní, sportovní oděvy výhodou...)</li>
<li> výborné prezentační a komunikační dovednosti </li>
<li> možnost nástupu v únoru 2013</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stabilní společnost </li>
<li> mobil (soukromé využití)</li>
<li> referenční vůz </li>
<li> penzijní pojištění </li>
<li> jazykové kurzy</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".