Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - SPECIALISTA NA výživu zvířat, ref. č S-123

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost zabývající se výživou zvířat, rostlin a obchodem s hnojivy, hledáme posilu týmu na pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ – specialista na výživu zvířat (region Vysočina)

Vaším úkolem bude prodávat produkty s unikátním konceptem a přidanou hodnotou. Společnost na český trh s těmito produkty vstoupila teprve před rokem, je zde proto velký potenciál.

Náplň práce:
  • vyhledávání nových klientů
  • prodej produktů zaměřených na výživu zvířat
  • jednání se zástupci zemědělských podniků, zootechniky
  • poradenská činnost

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ zemědělského směru – obory spojené s výživou zvířat
  • předchozí zkušenost na pozici zootechnik či prodejce krmiv pro zvířata výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • bydliště v regionu Vysočina
  • dobré komunikační schopnosti,
  • aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů

Nabízíme

  • možnost home office
  • služební vůz, notebook, telefon
  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost podílet se na rozvoji prodeje zajímavých produktů

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.