Volné pracovní místo  Obchodní zástupce - stavební projekty

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Hledáme vhodného kandidáta pro pracovní uplatnění na pozici Obchodně technického zástupce pro spolupráci v významnými klienty v oblasti podzemních staveb aj.

Náplň:
  • prodej produktů společnosti
  • akvizice nových zákazníků a péče o stávající zákazníky v regionu ČR
  • návrhy technických řešení a tvorba cenových nabídek
  • zajištění technického servisu zákazníkům ve spolupráci s technikem
  • účast na odborných seminářích a školeních pořádaných firmou pro zákazníky
  • monitoring trhu v regionu reporting
  • reprezentace značky

Požadujeme:
  • osobnost - samostatnou zodpovědnou spolehlivou aktivní průbojnou odolnou vůči stresu komunikativní a tvořivou týmového hráče
  • obchodně marketingové myšlení
  • orientaci v produktech stavební chemie stavebnictví a betonových směsí
  • praxi v obchodu min. 3 roky
  • manuální zručnost a praktická zkušenost s aplikací stavebních materiálů - výhodou
  • ŘP sk. B
  • ochotu učit se novým věcem
  • časovou flexibilitu a ochotu cestovat a pracovat v terénu
  • nástup dle dohody
  • vazby na významné klienty v oblasti výstavby tunelů silnic a dálnic (značnou výhodou)
  • pracoviště: ČR
  • bydliště: Praha a blízké okolí výhodou (ne podmínkou)

Nabízíme:
  • perspektivní zaměstnání s možným kariérním postupem
  • stabilitu nadnárodní společnosti
  • velmi dobré platové podmínky
  • služební vůz i k soukromým účelům telefon notebook s mobilním připojením na internet
  • rozšiřování znalostí nejnovějších technologií v oblasti betonových směsí a stavebních materiálů
  • kurzy AJ (dobrovolné) samostatnou kancelář v regionu
  • pracoviště: Praha + zbytek ČR

Zaujala Vás nabídka? Zašlete nám svůj životopis pomocí volby "odpovědět".