Volné pracovní místo  Obchodní zástupce fotovoltaiky pro Čechy (M/Ž) - firemní automobil i k soukromým účelům, osobní rozvoj

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Připoj se k nám v České republice a pomoz nám měnit energetickou krajinu! Hledáme kolegu do back office, který se zapojí do administrativy a podpoří naši HR managerku s náborovými procesy a pracovně-právními záležitostmi. Nabízíme ti možnost práce v mezinárodním prostředí, školení a příležitost růstu v oboru. Přidej se k nám a buď součástí budoucnosti energetiky!

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností a dosažených výsledků.
  • Práci v úspěšné a stabilní mezinárodní společnosti v odvětví, které zažívá silný růst.
  • Nového kolegu kvalitně zaučíme - znalost produktů a trhu.
  • Poskytneme know-how v oboru fotovoltaiky.
  • Přátelský pracovní kolektiv.
  • Kvalitní vybavení pracovního místa – služební automobil, telefon, notebook (vše i pro soukromé účely).
  • Po zapracování smlouva na dobu neurčitou.
  • Příspěvek na stravné.
  • 5 týdnů dovolené, sick days.
  • Firemní akce.
  • Příspěvek na penzijko/životko.
  • MultiSport karta.
  • Výuka AJ.

Náplň práce:

  • Komunikace se stávajícími i novými zákazníky - regionem budou Čechy.
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
  • Nabízení nových technologií a služeb v oblasti fotovoltaiky.
  • Příležitostné jednání se zahraničními dodavateli a zákazníky.
  • Pracovní cesty v ČR a SR.
  • Spolupráce v rámci týmu.

Požadujeme:

  • Obchodní duch a příjemné vystupování.
  • Vzdělání v oboru elektro nebo jiném relevantním technickém oboru – SŠ s maturitou s min. praxí 2 roky nebo VŠ i bez praxe.
  • Znalost práce v Microsoft Windows a MS Office.
  • Nutná je znalost AJ na komunikativní úrovni.
  • Aktivní řidič.

Máte zájem o nabídku Obchodní zástupce fotovoltaiky pro Čechy (M/Ž) - firemní automobil i k soukromým účelům, osobní rozvoj?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Charamzová z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktualizováno před 2 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obchodní zástupce fotovoltaiky pro Čechy (M/Ž) - firemní automobil i k soukromým účelům, osobní rozvoj

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.