Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE VE STROJÍRENSTVÍ (30 000)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Bakalářské

Hledáte zaměstnání na pozici obchodního zástupce s působením na Moravě? Máte dobré znalosti v oblasti strojírenství? Poté hledáme právě Vás!

Náplň práce:
  • rozvíjení zákaznického portfolia
  • péče o stávající zákazníky, aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • návrhy možných zákaznických řešení pro pohyblivé části strojů a technologií
  • oblast působení – průmyslové společnosti na Moravě (strojírenství, automotive, manipulační technika, automatizace, …)
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • VŠ technického, ideálně strojírenského zaměření
  • vrozený zájem o techniku
  • zkušenosti s vyjednáváním podmínek
  • AJ nebo NJ na velmi dobré úrovni
  • znalost programu AutoCAD
  • flexibilitu, přímé jednání, přístup orientovaný na výsledek
  • pozitivní myšlení, týmového hráče
  • samostatnost, proaktivitu, zákaznický přístup
  • řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat
  • úspěšná obchodní praxe v průmyslu výhodou
  • živnostenský list výhodou
  • vlastní automobil výhodou

Nabízíme

  • finanční ohodnocení dle výsledků prostřednictvím pohyblivé složky mzdy
  • uvedená mzda orientační
  • zázemí stabilní a zdravé společnosti
  • příjemné pracovní prostředí, firemní kulturu
  • možnost práce Home Office
  • přímá podpora zahraničních globálních výrobců
  • technická, obchodní a jazyková školení v Čechách i v zahraničí
  • práci s žádaným portfoliem výrobků

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás