Volné pracovní místo  Obchodní zástupce - velké stavební projekty

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 2-40-217941. CHCETE SPOJIT TECHNICKÉ VZDĚLÁNÍ S OBCHODEM?<br/>
<br/>BAVÍ VÁS KOMUNIKACE S LIDMI A NEBOJÍTE SE JEDNAT S ARCHITEKTY A INVESTORY?<br/>
<br/>Využijte jedinečné příležitosti pracovat pro předního mezinárodního výrobce a dodavatele fasádních systémů.<br/>
<br/>V rámci rozšiřování týmu, hledáme šikovné uchazeče, kteří chtějí budovat svoji kariéru na pozici<br/>
<br/>OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> získávat a domlouvat zakázky v oblasti velkých stavebních projektů</li>
<li> jednat s architekty, projektanty a investory plánovaných stavebních projektů</li>
<li> přípravovat cenové nabídky</li>
<li> následně jednat s realizačními firmami</li>
<li> vést celou zakázku od nabídky až po realizaci</li>
<li> komunikovat s oddělením technické podpory</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického směru</li>
<li> alespoň 1 rok praxe na obchodní pozici </li>
<li> zkušenost s většími stavebními projekty</li>
<li> technické znalosti v oblasti fasádních systémů </li>
<li> výborné komunikační a vyjednávací dovednosti</li>
<li> flexibilita</li>
<li> ochota cestovat v rámci Prahy a Středočeského kraje</li>
<li> ŘP skupiny B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova</li>
<li> motivační provizní systém ohodnocení</li>
<li> služební automobil i pro soukromé účely</li>
<li> mobilní telefon, notebook</li>
<li> stravenky</li>
<li> příspěvek na penzijní připojištění</li>
<li> podpora vzdělávání, účast na školení</li>
<li> mezinárodní firemní akce</li>
</ul>