Volné pracovní místo  Obchodní zástupce

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, společnost nabízející komplexní polygrafické služby, hledáme uchazeče na místo: Obchodní zástupce

Pracovní náplň:
  • Zpracování obchodních nabídek optimalizovaných na požadavky zákazníků, systematické vedení agendy všech projektů, jejich řízení a úspěšné dokončení
  • Samostatné vystupování a vedení prezentací produktů
  • Monitorování konkurence a její znalost, návazná argumentace a dovednost obchodních kompromisů
  • Dynamický přístup k vyhledávání a navazování spolupráce s novými potenciálními klienty
  • Aktivní spolupráce s již přidělenými klíčovými klienty, znalost jejich potřeb v návaznosti na rozvoj obchodní spolupráce

Požadujeme

  • SŠ/VŠ obchodního směru
  • Znalosti a praxe v polygrafii podmínkou
  • Obchodní dovednosti, při nichž využívá dobré komunikační a prezentační schopnosti pro jednání s klienty
  • Příjemný, přesvědčivý, vytrvalý
  • Flexibilní, zodpovědný
  • Odolný proti stresu
  • PC na uživatelské úrovni (MS Word, Excel, Power Point, internet atd.)
  • Znalost angličtiny výhodou s výhledem na profesní růst – není podmínkou
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Aktivní řidič sk. B

Nabízíme

  • výhodné platové podmínky
  • perspektivní zaměstnání
  • benefity – příspěvek na penzijní připojištění, stravenky
  • zázemí stabilní české společnosti

Jiná sdělení

Nástup: ihned
Lokalita: Praha, Středočeský kraj
Plat: 15.000 – 40.000,- Kč

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na uvedenou e-mailovou adresu. Do kolonky předmět napište název pozice.

===VŠECHNY AKTUÁLNÍ INZERÁTY AGENTURY FALA NA použijte odpovědní formulář