Volné pracovní místo  Obchodní zástupce/Key account manager

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Personální poradenská společnost zaměřená na řízení lidských zdrojů s celorepublikovým působením.

Pro našeho klienta, úspěšnou, stabilní a rozvíjející se IT společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Obchodní zástupce – KEY ACCOUNT MANAGER

Náplň práce:
  • Udržování a rozvíjení vztahů s klíčovými zákazníky
  • Aktivní vyhledávání a realizace nových obchodních příležitostí
  • Zajišťování a řízení podpory prodeje produktů a služeb
  • Prezentace a propagace jednotlivých produktů
  • Plnění stanoveného obchodního plánu (uzavřené smlouvy nebo potvrzené objednávky)
  • Odpovědnost za své obchodní případy i z hlediska fakturace a péče o pohledávky
  • Koordinace marketingových aktivit ve vztahu k zákazníkům

Požadujeme

  • VŠ, SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na podobné pozici obchodního charakteru minimálně 2 roky
  • Dobrá znalost AJ podmínkou a znalost dalšího jazyka výhodou (komunikace se zahraničními partnery)
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat – převážně ČR a Slovensko
  • Znalost procesů v maloobchodě, velkoobchodě, distribuci výhodou
  • Velmi dobré komunikační, prezentační schopnosti, vyjednávací a organizační schopnosti
  • Reprezentativní vystupování
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Znalost IT terminologie a orientace v oblasti informačních technologií velkou výhodou

Nabízíme

  • Práci pro dynamicky se rozvíjející společnost s mezinárodním know-how
  • Příležitost pro rozvoj osobní i karierní
  • Zodpovědnou práci na náročných a důležitých úkolech
  • Motivující systém odměňování
  • Účast na firemním vzdělávání

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".