Volné pracovní místo  Obchodního manažera Zn.: MTI 229/10

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Personální poradenská společnost zaměřená na řízení lidských zdrojů s celorepublikovým působením.

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti logistických a dopravních služeb se sídlem v Pardubicích, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Obchodního manažera Zn.: MTI 229/10

Náplň práce:
  • Akviziční činnost
  • Zjišťování potřeb nových zákazníků, prezentace služeb společnosti
  • Příprava a kontrola prodejních plánů
  • Zodpovědnost za realizaci zakázky včetně smluvních podmínek
  • Reporting obchodnímu řediteli
  • Sledování vývoje trhu a monitoring konkurence
  • Komunikace s dispečinkem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost dopravního trhu, zkušenosti z dopravy a spedice
  • Schopnost provádět aktivní akviziční činnost
  • Povědomí o průmyslových zónách
  • Dobré organizační a koordinační schopnosti
  • AJ nebo NJ – středně pokročilá úroveň
  • Znalost PC – dobrá uživatelská úroveň (MS Office, internet, atd.)
  • Asertivita, loajálnost, time-management

Nabízíme

  • Prostředí dynamické společnosti
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Služební automobil
  • Notebook, mobilní telefon
  • Firemní benefity – stravenky, vzdělávání, atd.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".