Volné pracovní místo  Obchodník - IT

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Náš klient nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené a talentované uchazeče na pozici:<br/>
<br/>OBCHODNÍK - IT<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> analýza trhu, mapování trendů v oblasti SW produktů</li>
<li> aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí</li>
<li> schopnost vyhledat u zákazníků příležitost, identifikovat problém</li>
<li> vedení jednání se zákazníky a starost o obchodní stránku projektu v době realizace</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> komunikativní znalost AJ </li>
<li> zájem a schopnost prodeje komplexních služeb/SW projektů</li>
<li> praxe min 1 rok v IT jako KAM nutná</li>
<li> orientace na trhy průmyslové automatizace (MES, systémová integrace...)</li>
<li> obchodní zkušenosti na dobré úrovni (prezentace, komunikace, vyjednávání, kreativita)</li>
<li> flexibilitu, ochotu cestovat</li>
<li> řidičský průkaz sk.B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stabilní firma, zajímavé možnosti</li>
<li> plánování kariérního, profesionálního postupu</li>
<li> příjemné pracovní prostředí, možnost spolupráce se zahraničními firmami</li>
<li> finanční ohodnocení dle rozsahu prokázaných znalostí a schopností</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".