Volné pracovní místo  OBCHODNÍK - ODBORNÝ KONZULTANT - ref. č. IV-208

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou a prodejem reklamních a dárkových předmětů, hledáme pracovníka/pracovnici na pozici: Obchodník - odborný konzultant.

Pracovní náplň:
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí
  • komunikace, péče a rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky
  • poskytování informací o nových službách a produktech společnosti

Pracoviště: Praha
Nástup: dohodou

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (obchodní zaměření výhodou)
  • předchozí zkušenost v obchodní činnosti s firemními zákazníky (min. 1 rok) a obchodní talent
  • schopnost rychle se učit novým věcem
  • spolehlivost, cílevědomost, loajalita
  • dynamickou, asertivní a komunikativní osobnost
  • schopnost prosadit se
  • kreativita, samostatnost, flexibilita, pozitivní myšlení
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost AJ výhodou

Nabízíme

  • zajímavou a perspektivní práci v mladém kolektivu
  • motivující ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti (20 let na trhu)
  • možnost profesního růstu
  • možnost vlastní seberealizace
  • mobilní telefon a stravenky

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".