Volné pracovní místo  OBCHODNÍK PRO FULL SERVIS PRACOVNÍCH ODĚVŮ - ref.č. 139

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti textilních služeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodníka pro full servis pracovních oděvů, pro region Morava + Vysočina. Hledáme skutečného ambiciózního dravce, ne průměrného obchodníka!

Náplň práce:
  • permanentní akvizice nových zákazníků
  • u této pozice není následná péče, tu přebírá jiný pracovník (poradce pro zákazníka)
  • uzavíráte smlouvy se zákazníky
  • akvizici po telefonu asjednávání schůzek pro Vás zajišťuje koordinátorka prodeje, Vy se zaměřujete pouze na prodej, na uplatnění vašeho prodejního talentu a získávání nových zákazníků
  • region Vysočina + Morava

Požadujeme

  • dynamického "lovce" s energickým projevem, silně orientovaného na výsledek
  • praxi v prodeji, nejlépe v oblasti služeb
  • charismatickou osobnost se silně rozvinutým přesvědčovacím talentem, svěžím a energickým projevem, schopností empatie, logické argumentace a uvažování v širších souvislostech
  • zkušenosti s akvizicí nových zákazníků, případně zkušenosti s přímým prodejem

Nabízíme

  • nadstandardní bonusový plán (fix + provize)
  • HPP
  • kompletní vybavení (osobní automobil, laptop, mobil, domácí kancelář)
  • příjemný kolektiv
  • možnost uplatnění vašeho prodejního talentu

Jiná sdělení

Nástup: květen 2011 nebo dohodou
Lokalita: Morava, Vysočina

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".