Volné pracovní místo  OBCHODNÍK PRO PRAHU A STŘEDNÍ ČECHY - ref. č. 216

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Česká společnost zabývající se stavebnictvím a facility managementem, působící na jižní Moravě, hledá do svého pracovního týmu nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici Obchodník pro Prahu a Střední Čechy

Náplň práce:
  • Rozvoj nových obchodních teritorií v oblasti Facility managementu a Stavebnictví
  • Řízení stávající obchodní sítě
  • Vyhledávání vhodných obchodních případů
  • Jednání se zákazníky
  • Kalkulace a příprava obchodních smluv
  • Vyhodnocování úspěšnosti obchodní činnosti a zpětné zavádění opatření do praxe
  • Zdokonalování znalosti produktů a poskytovaných služeb
  • Aktivní využívání CRM

Požadujeme

  • VŠ, SŠ nejlépe obchodního nebo stavebního směru
  • Praxi na obdobné pozici v získávání zakázek v oblasti služeb nebo stavební výroby min 3 roky
  • Samostatnost, komunikativnost, časovou flexibilitu
  • Aktivní znalost práce na PC (Word, Excel..)
  • Řidičské oprávnění min. skupiny B
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Znalost AJ výhodou

Nabízíme

  • Zázemí silné společnosti
  • Kariérní růst
  • Odměňování závislé na výkonu
  • Služební automobil, mobilní telefon, notebook

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".