Volné pracovní místo  Obchodník s AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

Komunikace se stávajícími odběrateli a rozšiřování sítě smluvních odběratelů, dojednávání obchodních podmínek.

Požadujeme

SŠ/VŠ, AJ podmínkou, NJ výhodou, flexibilní, vynikající slovní projev, ŘP sk. B, PC uživatelsky, praxe v obdobné pozici nutná.

Nabízíme

Obchodník má ke své práci k dispozici služební automobil, notebook a mobilní telefon. Nabízíme zázemí dynamické české firmy, práce v přátelském kolektivu, možnost seberealizace, zaměstnanecké výhody.

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Technopark CZ s.r.o., česká firma s 20-ti letou tradicí, zabývající se automatizační technikou pro soukromý sektor i průmysl v celé ČR.

Náplň práce:

Požadujeme:

Nabízíme:

Místo práce: Brno

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pomocí volby "odpovědět".