Volné pracovní místo  Obchodník se světelnou technikou

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, českou obchodní společnost zabývající se profesionální světelnou technikou, hledáme v rámci rozšíření týmu schopné kandidáty na pozici: „Obchodník se světelnou technikou“

Náplň práce:
  • samostatné vedení projektů v oblasti světelné techniky
  • komunikace s dodavateli a zákazníky
  • vyhledávání nových zákazníků, budování a udržování obchodních vztahů
  • prezentace společnosti
  • zpracování návrhů a nabídek
  • administrativa s tím spojená

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření (elektro, technika)
  • znalost AJ nebo NJ velkou výhodou
  • praxe na obchodní pozici podmínkou, v oboru elektro velkou výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • komunikativnost, systematičnost, flexibilita
  • iniciativní přístup, chuť učit se novým věcem
  • otevřenou a pozitivní osobnost
  • technické nadání

Nabízíme

  • zajímavou, samostatnou a náročnou práci
  • zázemí a stabilitu prosperující společnosti
  • příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv
  • motivující finanční ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích

Nástup: dohodou
Lokalita: Praha
Mzda: 15. – 18.000,- Kč + zajímavé provize, dle výsledků

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".