Volné pracovní místo  Obchodník - strojírenství

Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta, dynamicky rostoucí výrobně – obchodní společnost z oblasti strojírenství, která patří k předním výrobcům jeřábové technologie a ocelových konstrukcí v České republice, hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici Obchodník – strojírenství.

Náplň práce:

  • vytipování a oslovení potenciálně zajímavých klientů v oblasti strojírenství
  • jednání s klienty, realizace osobních schůzek s klienty, poradenství, konzultace, uzavírání smluv a následné aktivní péče o získané klienty
  • jednoduchá administrativa, stručný reporting

Požadujeme:

  • min. SOU / SŠ vzdělání – ideálně v technickém oboru
  • praxi s obchodem v oboru strojírenství
  • slušné a reprezentativní vystupování
  • dobré komunikační schopnosti
  • časovou flexibilitu
  • aktivní znalost práce na PC
  • aktivní ŘP sk. B a ochotu denně cestovat za klienty
  • schopnost rychlé orientace v novinkách a změnách
  • ochotu učit se

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové ohodnocení – cca 40 000 Kč - 80 000 Kč (fix + bonusy), dle výsledků práce, s dalším zajímavým potenciálem růstu mzdy
  • dlouhodobý pracovní poměr v perspektivní výrobně – obchodní společnosti
  • práci v přátelském pracovním týmu, zázemí zkušených odborníků
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • služební telefon, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • po zapracování příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost home office
  • stravenkový paušál
  • profesní a odbornou podporu společnosti
  • nástup – dle dohody nebo ihned
  • oblast působení – celá ČR
  • zázemí společnosti – Jílové u Prahy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Auto i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Možnost občasné práce z domova

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Máte zájem o nabídku Obchodník - strojírenství?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Předvýběr Personalista z PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Aktualizováno před 2 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obchodník - strojírenství

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.