Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  Obchodník ve stavebnictví

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 20 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta – mezinárodní obchodně-výrobní společnost v oblasti stavebnictví, s kvalitním servisem pro zákazníka a stálou kvalitou, z důvodu rozšíření vhodného uchazeče na pozici

OBCHODNÍK VE STAVEBNICTVÍ

Náplň práce:
  • Prodej vhodného řešení zákazníkům – stavební firmy, architekti, developeři, živnostníci
  • Vytváření dlouhodobých vztahů
  • Příprava nabídek, vedení obchodních jednání
  • Technické poradenství
  • Hledání nových obchodních příležitostí

Požadujeme

  • Zkušenosti na obchodní pozici / přehled nebo vzdělání v oboru
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Telefon, notebook, osobní automobil
  • 25 dní dovolené, stravné, penzijní pojištění, sleva na produkty, vzdělávání
  • Nástup možný ihned / dohodou
  • Místo výkonu práce: celá ČR - region působení dle lokality bydliště, zázemí na pobočce v regionu bydliště

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Odpovědí na tento inzerát uděluji souhlas společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., zapsané v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 221367, zastoupenou paní Janou Lžičařovou, jednatelkou společnosti (dále jen „Správci“), aby ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a zákona č. 480/2004 Sb. o šíření obchodních sdělení zpracovával osobní údaje obsažené v mém životopise i v případných dalších osobních materiálech (dále je „Osobní údaje“). Dále uděluji souhlas s poskytnutím mých Osobních údajů třetím stranám, tj. právnickým osobám, které o ně projeví zájem z důvodu možnosti budoucího zaměstnání mé osoby, za předpokladu, že o takovém kroku budu Správcem telefonicky, elektronickou poštou nebo osobně informován a potvrdím touto cestou svůj souhlas v každém jednotlivém případě. Souhlasím, aby mé Osobní údaje byly interně zpracovávány po dobu nezbytně nutnou k navázání nového pracovního poměru. Souhlasím, aby i poté byly mé Osobní údaje v rozsahu nezbytně nutném uchovány v archivu Správce. Beru na vědomí, že mohu od Správce požadovat přístup k mým Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, rovněž mohu uplatnit právo na přenositelnost údajů. Beru na vědomí, že mohu kdykoli tento svůj souhlas odvolat a požádat o vyjmutí svých Osobních údajů ze systému, případně archivu Správce a skartování, případně navrácení veškerých písemných osobních materiálů. Beru na vědomí, že údaje nejsem povinen poskytnout.

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku Obchodník ve stavebnictví?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Lžičařová z PARTNER 4 JOB s.r.o.

Aktualizováno před pár hodinami

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obchodník ve stavebnictví

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.