Volné pracovní místo  Obchodník

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta zabývajícího se výrobou, vývojem a distribucí tubusových světlovodů hledáme uchazeče na pozici: Obchodník

Vaším úkolem bude:
  • získávát, rozvíjet a udržovat portfolio zákazníků - dávat jim správné a přesné informace
  • poskytnout zákazníkům co nejvíce nápadů, zajímavých řešení a inspiraci
Musíte být schopni poradit, pomoci zákazníkům.

Požadujeme

  • SŠ s praxí v přímém prodeji
  • samostatnou a vyzrálou osobnost
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • příjemné vystupování
  • orientaci na zákazníka - porozumět jeho potřebám, hledát nová řešení
  • časovou flexibilitu
  • orientaci na výsledek
  • znalost SAP - výhodou
  • uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme

  • služební automobil
  • mobil
  • kompletní produktové zaškolení
  • práce s příjemnými lidmi s možností osobního rozvoje

Plat: odpovídající platové ohodnocení + procenta z obchodu
Lokalita: Praha a okolí
Nástup: ihned nebo dohodou