Volné pracovní místo  Oblastní manažer (Brno a okolí)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se prodejem kosmetiky, hledáme kandidáty/tky na pozici:

Oblastní manažer (Brno a okolí)

Lokalita: Brno, práce na ŽL, nástup dle dohody.

Náplň práce:

  • Zabezpečení plnění plánu prodeje produktů v rámci dané oblasti
  • Vedení týmu obchodních zástupců, motivace, koučink, kontrola a analýza výsledků
  • Nábor nových členů týmu
  • Komunikace v rámci společnosti
  • Plnění svěřených úkolů v souladu s firemní strategií

Požadujeme

Požadavky:

  • Min. SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
  • Předchozí prokazatelná praxe v oblasti obchodu
  • Předchozí praxe s vedení týmu výhodou
  • Vynikající komunikativní a prezentační dovednosti
  • Organizační schopnosti, obchodní dovednosti, orientace na výsledky
  • Znalost práce s PC (MS Word, MS Excel, MS Power Point)
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič, vlastní automobil nutností
  • Bydliště v regionu Brno nebo blízkém okolí

Nabízíme

Nabízíme:

  • atraktivní systém provizí
  • nadstandardní motivační program
  • možnost seberealizace u úspěšné zahraniční firmy
  • možnost kariérního růstu
  • firemní vzdělávání
  • flexibilní pracovní doba

Jiná sdělení

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis v ČJ a AJ pomocí volby "odpovědět".

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.