Volné pracovní místo  Oblastní manažer - severní a střední Morava

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Významná česká obchodní společnost provozující síť marketů s drogistickým zbožím hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici Oblastní manažer.

Náplň práce:
  • vedení týmu 4 obchodních zástupců ve svěřeném regionu
  • zodpovědnost za zvyšování úrovně OZ a jejich výsledky
  • zodpovědnost za plnění plánu obratu a výnosu
  • zodpovědnost za rozvoj spolupráce s obchodními partnery ve svěřeném regionu
  • monitoring trhu a konkurence v daném regionu
  • zodpovědnost za dodržování platební morálky zákazníků v daném regionu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • základní povědomost o ekonomii a marketingu
  • zkušenosti s vedením obchodního týmu min. 3 roky
  • vyzrálou osobnost s prokazatelnými obchodními úspěchy
  • samostatnost, komunikativnost a iniciativu
  • schopnost práce pod tlakem
  • časovou flexibilitu
  • velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • ŘP sk. B, vlastní vůz, PC (notebook) a mobilní telefon
  • bydliště v místě výkonu práce (Severní a Střední Morava)

Nabízíme

  • zajímavou a velmi náročnou práci na ŽL
  • možnost seberealizace spojenou s velkou zodpovědností ale i pravomocemi
  • stabilitu a perspektivu velké distribuční společnosti
  • nadstandardní finanční ohodnocení závislé na plnění stanovených cílů
  • profesní růst
  • možnost dalšího vzdělávání (odborného i jazykového)

Nástup: dohodou
Lokalita: severní a střední Morava
Mzda: nadstandardní finanční ohodnocení

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".