Volné pracovní místo  Dělník ve výrobě - měsíční mzda 33.500,- Kč - Ostrava

Lokalita Ostrava a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–33 500 Kč / měsíc

O firmě

Již 25 let pomáháme lidem najít jejich vysněné zaměstnání a rádi v tom s vámi budeme pokračovat!
Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Hledáte zajímavou práci v Ostravě? Tak neváhejte a ozvěte se nám. Máme pro Vás bomba práci!

Pracovní náplň:
  • Čištění nádrží a kádí

Požadujeme

  • Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu
  • Praxi ve výrobě

Nabízíme

  • Měsíční hrubá mzda 33.500,- Kč včetně příplatků a bonusů
  • Měsíční čistá mzda 27.000,- Kč včetně příplatků a bonusů
  • Navíc stravenky s příspěvkem
  • Měsíční bonus 15 % ze základní mzdy
  • Příplatek za prostředí
  • Příplatek za přesčas 25 %
  • 25 dní dovolené
  • Velká možnost kariérního růstu
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Možnost čerpání finančních záloh
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Stabilní práce na hlavní pracovní poměr

Máte zájem o nabídku Dělník ve výrobě - měsíční mzda 33.500,- Kč - Ostrava?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Rakovianová z Personal fabric - agentura práce, a.s.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Dělník ve výrobě - měsíční mzda 33.500,- Kč - Ostrava

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.