Volné pracovní místo  Obráběč CNC strojů - Praha

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obráběče CNC

Náplň práce:
  • práce v obráběcím a frézovacím centru
  • programovaní CNC
  • práce dle technické dokumentace
  • zpracování TG CNC programu dle výkresu

Požadujeme

  • min. SOU technického směru
  • praxe na soustružnických nebo frézovacích centrech
  • znalost řídicího systému Mazatrol, Sinumerik, Heindenhain - výhodou
  • znalost kódu G - výhodou
  • zájem, zodpovědnost, spolehlivost a tvůrčí přístup k práci
  • spolupráci s technologem, konstruktérem, pracovníkem technické kontroly
  • ochota pracovat ve směnném provozu ranní směny od 6-14:30 hodin a odpolední směny od 14-22:30 hodin.

Nabízíme

  • 13. plat podle výsledků společnosti (je to nenárokovatelná položka. Záleží jak se firmě daří.)
  • jistota zaměstnání v zavedené společnosti
  • příjemný přátelský tým
  • prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
  • 5 týdnů dovolené
  • cafeteria
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiky