Volné pracovní místo  Obráběč kovů - CNC frézka, soustruh (od 23.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Chcete pracovat s moderními stroji a zároveň využít Vašich znalostí v programování CNC? Jste šikovní a chcete si ovlivňovat výši mzdy?

Ať už jste absolvent, nebo člověk s praxí - hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • obsluha/seřizování/programování frézky nebo soustruhu
  • tvorba jednoduchých programů na základě výkresů
  • kontrola vyrobeného dílů
  • drobná údržba stroje

Požadujeme

  • vzdělání v oboru obráběč kovů a příp. obdobném
  • praxe na CNC velkou výhodou (frézka, soustruh)
  • schopnost programovat (Fanuc, Heidenhain)
  • ochotu pracovat na směny
  • spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

  • dlouhodobá práce na HPP ve výrobní firmě
  • po zapracování možnost navýšení mzdy
  • jednosměnný provoz
  • práce ve stabilní firmě s moderními stroji
  • možnost dalšího profesního rozvoje
  • možnost nástupu ihned - preferujeme
  • lokalita pracoviště: Olomouc

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.