Volné pracovní místo  Obráběč kovů

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení

Pro středně velkou společnost zaobírající se převážně obráběním různých kovových součástek hledáme šikovné pracovníky do týmu.
Náplň práce:
  • obrábění atypických součástek
  • práce s obráběcími stroji
  • samostatná a zodpovědná činnost
  • práce v kolektivu 1-2 osob na jednom stroji (na kterých se střídají)
  • individuální manuální práce (nejde o sériovou pásovou výrobu)

Požadujeme

  • vyučení v oboru obráběč kovů (nebo dostatečnou praxi v této práci)
  • výhodou je min. 1 letá praxe v oboru
  • spolehlivost, samostatnost
  • týmovost a kolektivnost
  • nebráníme se ani zdravotně handicapovanému člověku

Nabízíme

  • nástup ihned nebo dohodou
  • možnost samostatného rozvržení si pracovní doby (není pevně daná, záleží na domluvě s kolektivem)
  • platové ohodnocení záleží na zkušenostech (základní mzda cca 105 - 120 Kč/hod. + osobní ohodnocení a prémie)
  • firemní výhody (jako např. zapůjčení transita na osobní potřebu apod.)
  • možnost zařízení různých pojištění
  • stravenky
  • zaučení
  • dobré spojení BUS
  • atd.