Volné pracovní místo  Obráběč (M/Ž) - vhodné i pro absolventy, dovolená navíc, bonusy

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000 Kč / měsíc

Náš závod se specializuje na výrobu žáruvzdorných výrobků, které jsou určeny pro použití za vysokých teplot. Momentálně zaměstnáváme kolem 120 pracovníků. Mezi naše hlavní odběratele patří sklárny, tavírny, slévárny a hutě, ale také závody vyrábějící dentální komponenty.

Co nabízíme:

  • Práce ve stabilní zahraniční výrobní společnosti.
  • Možnost mzdy odpovídající praxi a zkušenostem.
  • První přidání mzdy po 0,5 roce, následná pravidelná zvyšování každý rok na základě hodnocení.
  • Roční valorizace mezd je zaručena.
  • Nabízíme také 5 týdnů dovolené.
  • Stravování s dotací.
  • Příspěvek na penzijní připojištěn.
  • Příspěvek na dovolenou a dětské rekreace.
  • Firemní akce a další výhody.

Co požadujeme:

  • Vyučení v oboru truhlář/ obráběč kovů (popř. prokazatelná praxe).
  • Manuální zručnost, fyzická zdatnost a pečlivost.
  • Znalost práce na obráběcích a dřevoobráběcích strojích.
  • Orientace ve výkresové dokumentaci.
  • Ochota pracovat na směny (práce ve třísměnném provozu).
  • Práce s OOPP (respirátor).

Náplň práce:

  • Finální opracování výrobku ze speciálních vláken.
  • Soustružení, frézování, řezání, vrtání dle výrobních výkresů  v požadované kvalitě, rozměrech a

tolerancích.

Máte zájem o nabídku Obráběč (M/Ž) - vhodné i pro absolventy, dovolená navíc, bonusy?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Charamzová z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obráběč (M/Ž) - vhodné i pro absolventy, dovolená navíc, bonusy

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.