Volné pracovní místo Obsluha čerpací stanice

aktivní
Tank ONO, s.r.o.
Místo pracoviště
Nýřany
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou

Popis pracovní nabídky

obsluha ČS a myčky aut

Požadujeme

čistý TR
spolehlivost
práce na směny NON STOP provoz
nástup ihned

Nabízíme

po zkušební době plat 19.000,– Kč

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Jiná sdělení

práce není vhodná pro ženy
své CV zasílejte pomocí odpovědního formuláře

Předvánoční výpomoc na pokladně (listopad, prosinec), až 115 Kč/h...
* práce na pokladně * vybalování a doplňování zboží * kontrola trvanlivosti u vystaveného zboží
ADECCO spol.s r.o. Plzeň Brigády
dnes
Brigáda v sedě 100Kč/hod., Plzeň
Hledáme pracovníky na dlouhodobější výpomoc do obchodu- práce na pokladně. Směny dle domluvy. Mzda 100 Kč/hod. Lokalita Plzeň. Náplň práce: * manipulace s penězi * práce na pokladně
dnes
Brigáda na pokladně až 115Kč/hod., VÝBĚR SMĚN
HLEDÁTE FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBU BĚHEM LISTOPADU A PROSINCE? Přidejte se k našemu týmu v předvánočním období a vyberte si pracovní dobu tak, jak vám to vyhovuje. Práce vhodná pro každého. Máme více volných míst, tak řekněte i ka ...
dnes
Přivýdělek, pokladna, Plzeň, až 115 Kč/hod.
dnes
Pokladní, Plzeň , DPČ, možnost volby směn
- scannování a markování zboží - inkasování hotovostních i bezhotovostních plateb od zákazníků
dnes
Lehká brigáda v příjemném prostředí-pokladní v Plzni
Náplň práce: - komunikace se zákazníky - práce s penězi - manipulace se zbožím - markování a skenování zboží
včera