Volné pracovní místo  Obsluha CNC soustruhu - Praha

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Pro našeho klienta, z oblasti letecké výroby, hledáme Obsluhu CNC soustruhu.
Náplň práce:
  • seřízení a obsluha CNC soustruhů
  • přesná výroba dílů pro letecký průmysl dle výrobní dokumentace
  • samokontrola vyrobených dílů
  • zodpovědnost za základní technologické opracování polotovarů z ušlechtilých materiálů – titan, nerezové slitiny, hliník, super ocel aj.
  • podílení se na výrobě dveřních mechanismů pro největší dopravní letadla na světě: Airbus, Boeing, Embraer

Požadujeme

  • odborné vzdělání – min. vyučení v oboru obrábění na CNC strojích – např. mechanik seřizovač apod.
  • ochotu pracovat na směny
  • zodpovědnost, stabilitu, pečlivost, ochotu se učit

Nabízíme

  • Dlouhodobou spolupráci na HPP
  • Místo výkonu – Praha
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzi
  • Možnost odborného růstu a kariérního postupu
  • Věrnostní odměny za léta v podniku