Volné pracovní místo  Obsluha CNC strojů - čistá měsíční mzda 37.200,- Kč/měs. - volné víkendy

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 37 000–45 000 Kč / měsíc

O firmě

Již 25 let pomáháme lidem najít jejich vysněné zaměstnání a rádi v tom s vámi budeme pokračovat!
Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Máte zkušenosti s CNC stroji? Hledáte stabilní práci s volnými víkendy? Pokud ano, neváhejte a přidejte se k nám!

Pracovní náplň:
  • Obsluha CNC strojů - moderní CNC stroje v systému Heidenhain, Siemens, Fanuc
  • Kontrola výrobků

Požadujeme

  • Praxi na CNC strojích
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Ochotu pracovat v třísměnném provoze

Nabízíme

  • Měsíční čistou mzdu 37.200,- Kč včetně diet a bonusů
  • Měsíční docházkový bonus
  • Příplatek za noční směnu
  • Denní diety až 367,- Kč
  • Práce v čistém a moderním prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Možnost stravování přímo v areálu s příspěvkem
  • Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000,- Kč!
  • Možnost týdenní finanční zálohy
  • Možnost přesčasů
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem agentury

Možnost ubytování

Příspěvek na ubytování, poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: okres Uherské Hradiště