Volné pracovní místo  Obsluha CNC strojů (TC,TB, laser, fréza)

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Obsluha CNC strojů (TC,TB, laser, fréza)

Pracovní náplň
Hledáme šikovné pracovníky pro obsluhu CNC strojů:

výroba a obrábění dle nastaveného programu na CNC strojích TruLaser (dělení laserem)
TruPunch (vysekávání z plechů)
TruBend (volné ohýbání)
Frézka
zaskladnění vyrobených zakázek do odkládacích regálů

Požadujeme

vyučení ve strojírenském oboru
praxe v oboru je pro Vás velkou výhodou
znalost výkresové dokumentace je podmínkou
manuální zručnost
ochota pracovat ve směnném provozu

Další informace
Možnost nástupu ihned nebo dle dohody!

V případě zájmu zašlete životopis a uvádějte značku 19182.

Nabízíme

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Nástup možný dle dohody - ihned
Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
Pracovní doba 7,5 hodiny + 0,5 hodiny pauza na oběd

Zaměstnanecké benefity:

Příspěvek na zaměstnanecké stravování ve výši 75% z ceny jídla (tj. 25,- Kč za oběd)
5 týdnů dovolené
Finanční odměny za pracovní výročí
Finanční odměny za doporučení nových kolegů
Příspěvek na penzijní pojištění
Zvýhodněné mobilní tarify
Závodní lékař v areálu
přspěvek na dopravu