Volné pracovní místo obsluha dělicí linky

aktivní
ROSSO STEEL, a.s.

Výrobní společnost zabývajícíc se strojírenskou výrobou : specializace dělení plechů ve svitcích na podélných a podélně příčných dělicích linkách

Místo pracoviště
Mirošov
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Hlavní náplň práce: Dělení plechu ve svitcích na podélných a příčných dělících linkách dle výrobní dokumentace

Požadujeme

Požadujeme
Požadujeme: Ukončený učební obor technického směru (strojírenství výhodou) Znalost čtení jednoduché technické dokumentace Zodpovědný přístup při plnění pracovních úkolů a flexibilitu Znalost práce na PC výhodou

Nabízíme

Odpovídající nástupní plat + příplatky za odpolední a noční směnu Nárůst mzdy po zapracování a plné samostatnosti Prémie dle pracovních výkonů, významná složka mzdy Příplatek za věrnost Bonus za odpracovaný celý měsíc příspěvek 200Kč k penzijnímu připojištění po odpracování 3let ve firmě Příspěvek na závodní stravování Nástup: ihned, dohodou

Jiná sdělení
pracovní pozice je vhodná i pro absolventy

Typ pracovního poměru
Práce na plný úvazek

Pracoviště
Plzeňský kraj, Mirošov

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.