Volné pracovní místo OBSLUHA OBRÁBĚCÍHO CENTRA MAZAK INTEGREX (od 25.000 Kč)

aktivní
Jobs Contact Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Jihomoravský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
od 25.000 Kč

Jste zkušený frézař či soustružník a měl jste příležitost obsluhovat obráběcí centrum Mazak či jiné obráběcí centrum? Jste samostatní, pečliví a orientujete se dobře v technické dokumentaci? Úspěšná strojírenská firma hledá kolegu do svého týmu na pracovní pozici „Obsluha obráběcího centra Mazak“.

Náplň práce:* obsluha a drobné seřizování obráběcího centra Mazak

  • samostatné úpravy programu a kontrola kusů v mezioperačních procesech
  • kusová výroba na základě technické dokumentace

Požadujeme

  • praxi na CNC frézce a soustruhu, případně obráběcího centra
  • zkušenosti se seřizování a drobnými úpravami programu Mazatrol
  • samostatnost a dobrou orientaci v technické dokumentaci
  • ochotu pracovat ve třísměnném režimu

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • stravenky a možnost závodního stravování