Volné pracovní místo  OBSLUHA PLOTRŮ – 1 směna│vše zaučíme #2181

Lokalita Zlín a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

1 SMĚNA! VOLNÉ VÍKENDY! VŠE ZAUČÍME!

Máme pro tebe skvělou příležitost. Hledáme nového člena týmu na pozici Obsluha plotrů.

Přijmeme kandidáty i bez zkušeností s těmito stroji, důležitý je zájem o práci.

Hledáš stabilní zaměstnání a příjemné pracovní prostředí?

Neváhej nás kontaktovat a připoj svůj životopis. Těšíme se na tebe!

Náplň práce:
  • obsluha vyřezávacích plotrů v malosériové a zakázkové výrobě
  • výroba těsnění a různých průmyslových dílců z rozmanitých materiálů
  • manipulace s materiálem a hotovými výrobky
  • odpovědnost za kvalitu odvedené práce
  • dokončovací práce na výrobcích a jejich balení

Požadujeme

  • i bez předchozí znalosti strojů jsme schopni rychle zaučit každého, kdo má o práci opravdový zájem
  • klademe důraz na samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

  • práci v jednosměnném provozu od pondělí do pátku
  • odpovídající platové ohodnocení
  • měsíční a roční odměny
  • stravenkový paušál 107 Kč/den
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na sport
  • věrnostní a jubilejní program
  • parťáka na zaučení pro klidnou adaptaci
  • firemní a společenské akce
  • příjemné a čisté pracovní prostředí
  • lokalita: Zlín

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!