Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl, Strojírenství
Pozice:
Plánovač výroby
Lokalita:
Louny
Může se Vám hodit:
Plánovač výroby Louny

Volné pracovní místo Odborník BOZP/PO a Ekologie

aktivní
AGENTURA FALA s.r.o.

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Místo pracoviště
Louny
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro našeho klienta, výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Odborník BOZP/PO a Ekologie.

Náplň práce
Bezpečnost práce:

  • řízení kontrolní a metodické činnosti na úseku BOZP/PO
  • koordinace, zajištění bezpečnostních předpisů ve výrobních a nevýrobních odděleních, tvorba provozních předpisů, požárních řádů
    • vedení související agendy

Požární ochrana:

  • školení interních zaměstnanců
  • příprava materiálů pro státní odborný dozor
  • bezpečnostní program prevence závažné havárie – vedení související agendy
  • koordinace externích dodavatelských firem

Ekologie:

  • řízení a definování firemní ekologické politiky
  • skladování nebezpečných látek a odpadů
  • vedení agendy nakládání s odpady (Odpadový hospodář)
  • IPPC
  • preventivní kontroly + nápravná opatření
  • periodické rozbory

Ostatní:

  • příprava podkladů pro jednání s pracovníky Státního odborného dohledu
  • příprava podkladů pro stavební povolení , jednání s úřady
  • zajištění nutných dodavatelských služeb dotýkajících se BOZP, PO, Ekologie

Požadujeme

  • min.SŠ vzdělání
  • odbornou způsobilost BOZP dle Zákona č. 309/2006 Sb.
  • odbornou způsobilost PO dle Zákona č. 133/1985 Sb.
  • odbornou způsobilost dle Zákona č. 356/2006 Sb.
  • znalost zákonů 258/200Sb., 59/2006Sb., 1185/2001 Sb., 254/2001 Sb., 86/2002 Sb., nařízení vlády č. 254/2006
  • zkušenost s výkonem funkcí; v oblasti Odpadového hospodáře vítána (avšak požadována zákonná praxe)
  • základní znalost AJ nebo IJ výhodou
  • komunikativnost, flexibilitu
  • práci v týmu

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • možnost využití cizích jazyků (AJ, IT)
  • možnost studia cizích jazyků a dalších školení
  • odpovídající platové ohodnocení

Nástup: ihned nebo dohodou
Lokalita: okres Louny

V případě zájmu posílejte profesní

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.