Volné pracovní místo  ODBORNÍK NA PŘEDÚPRAVU KOVŮ, až 75 000 Kč/měs

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 13-21-201835. Máte zkušenosti se zpracováním kovů, lakováním nebo s chemickými přípravky pro předúpravu kovů? Vystudovali jste školu chemického směru a baví Vás komunikace se zákazníky a klienty? <br/>
<br/>Pak jste vhodným kandidátem na pozici ODBORNÍK NA PŘEDÚPRAVU KOVŮ. <br/>
<br/>Jaká je náplň práce? <ul>
<li> podpora prodeje</li>
<li> průzkum trhu</li>
<li> komunikace se zákazníky a klienty</li>
<li> zavádění nových projektů pro předúpravu kovů</li>
<li> řešení technických problémů</li>
<li> spolupráce napříč společností </li>
</ul>
<br/>Nástup: dohodou<br/>Lokalita: Vrané nad Vltavou

Požadujeme

<ul>
<li> praxe alespoň 3 roky v oblasti předúpravy kovů (lakování, žárové zinkovny, ...)</li>
<li> vzdělání chemického směru</li>
<li> angličtina nebo němčina slovem i písmem </li>
<li> zákaznický přístup</li>
<li> samostatnost a zodpovědnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> smlouva na dobu neurčitou</li>
<li> služební automobil</li>
<li> služební mobilní telefon a notebook</li>
<li> home office</li>
<li> nárok na stravenky ve dnech home office</li>
<li> bonus za cestování</li>
</ul>