Volné pracovní místo  ODBORNÝ PORADCE SHOWROOM, 30 000 Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 7-13-202770. Zapojte se do týmu specialistů v oblasti stavebnictví. Prosperující společnost hledá nového prodejce na prodejnu v Českých Budějovicích. <br/>Pozice je vhodná pro zkušené obchodníky, kteří hledají novou výzvu a upřednostňují práci na jednom místě a ne v terénu. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vedení obchodních jednání s investory a zákazníky</li>
<li> kompletní vedení obchodní agendy</li>
<li> stálá komunikace se zákazníky a vytváření dobré úrovně služeb</li>
<li> péče o zákazníky vč. pozáručního servisu</li>
<li> prodej a nabídka svěřeného portfolia </li>
<li> udržování dobrých vztahů s partnery</li>
<li> reporting nadřízenému</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání v oboru stavebnictví </li>
<li> zkušenosti s obchodním vyjednáváním a prodejem služeb a produktů </li>
<li> velmi dobré znalosti problematiky v oblasti dlažeb/obkladů či krbů/kamen</li>
<li> profesionální vystupování a vysoká míra samostatnosti </li>
<li> spolehlivost a loajalita</li>
<li> zájem o dlouhodobé pracovní uplatnění </li>
<li> uživatelská znalost práce v MS Office</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> mzdové ohodnocení dle zkušeností 30 000 Kč/měs. </li>
<li> bonusy navíc ke mzdě dle prodeje </li>
<li> stálá pracovní doba cca 8 - 16 hodin </li>
<li> stabilní uplatnění ve fungující společnosti </li>
<li> kvalitní produkty a služby </li>
<li> interní systém benefitů</li>
</ul>