Volné pracovní místo Odborný pracovník pro obchod

aktivní
RECRUITER s.r.o.

JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává inzerci na internetu.

Místo pracoviště
Jihočeský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Vytváření dlouhodobých vztahů se zákazníkem, technické poradenství, řešení reklamací, úzká spolupráce se stávajícími zákazníky a hledání nových zakázek. Řešení smluv a vztahů se zákazníky, práce s projektanty, vedení lidí.

Požadujeme

SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru výhodou nebo praxe v oboru, znalost německého jazyka výhodou, znalost PC, řidičský průkaz sk.B.

Nabízíme

Práci ve velké stabilní společnosti, možnost dalšího profesního vzdělávání, osobní růst, týden dovolené navíc.

Jiná sdělení

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost HELUZ cihlářský průmysl v. o. s. Tato firma působí na trhu již 16 let v oblasti výroby stavebního materiálu. Je výrobcem komplexního cihelného systému pro hrubou stavbu. Roční obrat firmy je 1,35 miliardy Kč. V letošním roce byla společnost HELUZ zvolena „Výrobcem roku 2008“.

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

OBCHODNÍK - PRODAVAČ/KA, až 30 000Kč
Ref. č.: 7-13-227017. Máte zkušenosti v jednání se zákazníkem? Jste schopná/ý práce pod tlakem? Nabízíme Vám možnost rozšíření pracovního týmu a to na pozici Obchodník - prodavač/ka ve výrobní společnosti sídlící na Novohradsko.< ...
Grafton Recruitment s.r.o. jihočeský kraj Plný úvazek
aktivní
ODBORNÝ PRODEJCE ELEKTRONIKY
Náplň práce: aktivní péče o zákazníky, zjišťování potřeb zákazníka, nabídka vhodného řešení, odborné a vysoce profesionální poradenství zákazníkovi, získávání nových klientů. Požadujeme: SOU/SŠ ekonomického, technického směru; zku ...
ellex gk s.r.o. České Vrbné 2361, České Budějovice Plný úvazek
dnes
PRODAVAČ/KA
- vyučení v oboru není podmínkou - praxe vítána - místo je vhodné i pro absolventy (nabízíme zapracování) - pracovní doba: 2 směny dohodou + stříd. So, Ne dopoledne - mzda od 13.500,- Kč - ke mzdě náleží další příplatky + stravenk ...
Václav Hejný Masarykova 346, Milevsko Plný úvazek
dnes
prodavač/ka potravinářského zboží
plat 12500 Kč + 15% osobní ohodnocení, stravenky. prodej potravin ve firemní prodejně Kontakt: telefonicky - 8:00-15:00 h, emailem, osobně - po tel. domluvě, na výběrovém řízení (dle počtu přihlášených)
PT servis konzervárna spol. s r.o. Purkyňova 1000/4, Tábor Plný úvazek
týden
PRODAVAČ/KA - sortiment FAB ASSA ABLOY
Požadujeme ŘP"B", komunikativnost Výhody: stravenky. Kontakt telefonicky (Po-Pá 9:00 - 15 hod.) nebo e-mailem
Ivo Pokorný Plachého 56/1, České Budějovice Plný úvazek
týden
Prodavač/ka potravinářského zboží
práce i v sobotu a neděli Prodejna potravin, úsek s uzeninami, 2 pokladny Kontakt: telefonicky, emailem.
TRIO Soběslav, s. r. o. Sídliště Míru 511/12, Soběslav Zkrácený úvazek
týden