Volné pracovní místo Odborný prodavač/prodavačka

aktivní
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické „HR služby“ (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu „Try and Hire“, dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Popis pracovní nabídky

  • otevírání a zavírání prodejny
  • starost o pokladnu
  • vynikající péče o zákazníky
  • znalost všech (!) produktu na prodejně, schopnost poradit
  • inventura
  • zajišťování čistoty na prodejně

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • aktivní (plynulou!!!) znalost anglického jazyka
  • příjemné vystupování
  • vstřícně jednání se zákazníky a ochotu řešit specifické problémy
  • organizovanost
  • flexibilitu
  • dynamickou a akční osobnost
  • samostatnost

Nabízíme

  • zázemí zahraniční společnost
  • možnost aktivně využít znalost anglického jazyka
  • pracovní náplň odpovídající platové ohodnocení
  • různorodou

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

aktivní
PŘIJMEME PRODAVAČKU až 30 000,-
Obsluha stánkového provozu s pizzou a jiným doplňkovým zbožím
Karel Kabele Praha Plný úvazek
Asistent/ka prodeje PRAHA a Pardubice GATE značková móda pro voln...
Firma GATE, obchodní řetězec se sortimentem módního oblečení, hledá pro prodejnu v PRAZE , OC Harfa,OC Letňany, NC Europark a Pardubice šikovnou prodavačku,prodavače / brigádnici,brigádníka.
Hoffmann Czech Republic, spol. s r.o. Praha Plný úvazek, Zkrácený úvazek
včera
Asistent/ka prodeje PRAHA - Václavské náměstí,Gate značková móda ...
Firma GATE, obchodní řetezec se sortimentem módního oblečení, hledá pro prodejnu v Praze na Václavském náměstí šikovnou prodavačku, prodavače.
Hoffmann Czech Republic, spol. s r.o. Praha - Václavské náměstí Plný úvazek
včera
BRIGÁDNÍK na PRODEJNU, 95 Kč/hod.
Ref. č.: 13-19-224491. Hledáš si brigádu? Chceš si přivydělat na dárky před Vánoci? Pak hledáme právě Tebe! Pošli nám svůj životopis na pozici do obchodu s módou, hračkami a potřebami pro domácnost a přijď nám pomoct na prodejnu. ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 8 Zkrácený úvazek
týden
Asistent/ka prodeje, nástup ihned, 110Kč na hodinu
* asistence při výběru vhodného zboží * módní poradce * poradenství v oblasti prodeje módního oblečení
ADECCO spol.s r.o. Praha Brigády
týden