Volné pracovní místo  Realitní makléř

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Realitní kancelář JK TOP Reality CZ s.r.o. se zabývá zprostředkováním prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí, se specializací na celou Prahu a Středočeský kraj.

Dále zajišťujeme veškerý právní i hypotéční servis včetně jakéhokoliv pojištění.

Pomáháme klientům s rekonstrukcí či vystěhováním jejich nemovitosti, případně zařídit malířské práce.

Naše služby jsou na profesionální úrovni a hlavně dbáme na spokojenost našich klientů.

Náplň práce: zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí, kontakt s klienty, vedení obchodních schůzek, zajišťování prohlídek nemovitostí, správa svěřených nemovitostí, akvizice nemovitostí.

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání, obchodní talent, komunikativnost, příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem, zodpovědnost, samostatnost, znalost práce na PC, ŘP skupiny B a cizí jazyky jsou výhodou

Nabízíme

práci v přátelském kolektivu, flexibilní pracovní dobu, velmi zajímavý provizní systém, školení v oboru, právní a hypotéční servis zdarma, zajištění potřebných reklamních i prezentačních materiálů, notebook, mobilní telefon

Jiná sdělení

Realitní kancelář JK TOP Reality CZ s.r.o., hledá do svého týmu realitního makléře/makléřku, který by rád pomohl při růstu a rozvoji menší společnosti, která má však dlouholeté zkušenosti v oblasti realit na profesionální úrovni. Vaší pracovní náplní bude pouze obchodní činnost, my zajistíme vše ostatní - administrativu, inzerci, focení, právní a hypotéční servis atd.
Pokud nemáte žádné zkušenosti v oblasti realit, ale práce by se Vám líbila, tak nám zašlete své CV s fotografií a průvodním dopisem na e-mail: použijte odpovědní formulář