Volné pracovní místo  OFFICE MANAGER - záskoky za dovolenou

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 3-19-204590. Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici.<br/>
<br/>Jedná se o spolupráci, která se plánuje vždy jeden až dva měsíce předem. Brigádník bude zastupovat office manažera v případě jeho nepřítomnosti - záskoky za dovolené, nemoci apod. Většinou jde o záskok na pár dní, v případě nemoci či dovolené na dobu jednoho až dvou týdnů.<br/>
<br/>Pracovní doba: 7:30 - 16:00.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Administrativa</li>
<li> Řešení pracovní korespondence </li>
<li> Práce s objednávkami</li>
<li> Komunikace s klienty</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> časově flexibilní kandidát/ka (flexibilní reakce na požadavky spolupráce)</li>
<li> ochota dlouhodobé spolupráce</li>
<li> dobré znalosti práce s PC</li>
<li> základy anglického jazyka</li>
<li> preciznost a spolehlivost</li>
</ul>
<br/>Práce je ideální například pro aktivní důchodce, ženy na rodičovské dovolené atd.<br/>
<br/>První záskok se bude konat od 11.7. do 22.7., dále dle požadavků klienta.