Volné pracovní místo  Office manager

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 10 000–25 000 Kč / měsíc

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Popis pracovní nabídky

  • kompletní administrativní podpora vedení společnosti
  • péče o telefony, faxování, kopírování, poštu
  • jednání s dodavateli
  • zajištění hladkého chodu kanceláře, podpora prodejen v relevantní oblasti

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • aktivní (plynulou!!!) znalost anglického jazyka
  • příjemné vystupování
  • organizovanost
  • flexibilitu
  • dynamickou a akční osobnost
  • samostatnost

Nabízíme

  • zázemí zahraniční společnost
  • možnost aktivně využít znalost anglického jazyka
  • odpovídající platové ohodnocení
  • různorodou pracovní náplň

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".