Volné pracovní místo  Onkologický reprezentant - Praha, Pardubice, Olomouc, Prostějov

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, farmaceutickou společnost, hledáme do nově otevírané onkologické divize reprezentanta pro oblast část Prahy, Pardubice, Olomouc, Prostějov.

Náplň práce:
příprava a realizace návštěv zákazníků cílové skupiny ve svěřeném regionu, práce s klíčovými zákazníky – realizace tendrů, osobní zodpovědnost za prodej promovaných přípravků.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (výhodou zdravotnického, farmaceutického či přírodovědného směru)
  • předchozí praxi na pozici reprezentant v oblasti farmaceutického průmyslu
  • zkušenost s distribucí onkologických preparátů - velká výhoda
  • výrazný obchodní talent
  • řidičský průkaz skupiny B
  • uživatelskou znalost PC
  • prezentační schopnosti, samostatnost, iniciativnost a flexibilitu

Nabízíme

  • služební automobil i k osobním účelům
  • mobilní telefon
  • notebook
  • připojení k internetu zdarma
  • příspěvky na životní nebo důchodové pojištění
  • kvartální bonusy

Nástup: dohodou
Plat: fixní plat od 30 000,-Kč dle zkušeností

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".