Zařazeno v oborech:
Marketing
Pozice:
Online Marketing
Lokalita:
Praha 7
Může se Vám hodit:
Online Marketing Praha 7

Volné pracovní místo Online marketing manažer

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Praha 7
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Pro největšího prodejce z oblasti IT a spotřební elektroniky hledáme na pozici „Online marketing manažer“ profesionála smýšlejícího kreativně obchodně a přísně analyticky. Bude odpovědný za fungování a rozvoj internetového marketingu společnosti realizačního týmu i jednotlivých propagačních kanálů a zastřeší tak kompletně tuto problematiku v rámci společnosti.

Náplň práce:

  • tvorba nejlepších a vhodných strategií internetového marketingu
  • hledání nových marketingových příležitostí a kanálů
  • odpovědnost kompletně za všechny kanály internetového marketingu:

– PPC kampaně (Google Adwords Sklik obsahová síť)

– kampaně srovnávačů cen

– rozvoj provizních systémů apod.

– dohled nad obsahovou a SEO strategií společnosti

  • kompletní správa a výkon kampaní (návrh grafické zpracování spuštění vyhodnocení reporting)
  • měření efektivity jednotlivých marketingových kanálů webová analytika
  • obchodní zastřešení problematiky: hledání obchodních příležitostí jednání s partnerskými portály nákup médií
  • vedení a rozvoj týmu marketingových specialistů (copywriting grafika PPC SEO) a jeho rozšiřování dle aktuálních potřeb
  • reporting vedení společnosti

Požadujeme:

Odborné znalosti

  • VŠ vzdělání
  • perfektní znalost základních principů a pojmů online marketingu a internetu
  • přehled v současných trendech online propagace
  • precizní znalost Google Analytics (znalost dalších analytických nástrojů výhodou)
  • dostatečná znalost systémů Google Adwords Seznam Sklik znalost dalších výhodou
  • zkušenosti s reportingem a vyhodnocováním velkých online kampaní
  • zkušenosti s projektovým řízením

Obchodní dovednosti

  • silný obchodní duch s orientací na značku
  • schopnost hledat a využívat nové obchodní příležitosti
  • jednání s partnery nákup online medií
  • orientace ve světě elektronického obchodování
  • prozákaznické uvažování

Grafické cítění kreativita

  • zajištění tvorby propagačních materiálů
  • schvalování po obsahové stránce (grafické i textové) s ohledem na korporátní identitu

Osobnostní předpoklady

  • strategické analytické a obchodní uvažování
  • samostatnost spolehlivost pečlivost
  • orientace na cíle a výsledky
  • loajalita flexibilita

Schopnost vést menší tým

  • motivace a koučování členů týmu
  • rozšiřování týmu vedení pohovorů výběr kandidátů
  • komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • zázemí největšího eshopu v ČR
  • hodnocení na základě výsledků
  • zajímavé bonusy při plnění stanovených cílů
  • řadu firemních benefitů (jazykové kurzy zdravotní program atd.)
  • možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání
  • práci v přátelském kolektivu nadšených profesionálů

Místem pracoviště je Praha a nástup je možný ihned.

V případě že Vás tato pozice zaujala zašlete laskavě svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem pomocí volby „odpovědět“.