Volné pracovní místo  OPERÁTOR až 19.000 Kč - JMK - SPCHÁ

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • manipulace se skladovaným zbožím
  • příprava pro expedici - balení štítkování kontrola zboží
  • dle praxe montáže kompletace vstupní / výstupní kontrola

Požadujeme:
  • zkušenost na obdobné pozici - operátor výroby / skladu manuální pracovník
  • ochotu pracovat ve směnném provozu ranní / odpolední
  • odpovědnost spolehlivost
  • pravidelnou docházku
  • nástup dle dohody

Nabízíme:
  • dlouhodobá práce na HPP 4 týdny dovolené
  • finanční ohodnocení až 17.000 19.000 Kč/měsíc
  • příspěvek na stravování
  • různorodou a zajímavou náplň práce
  • zaškolení s trenérem
  • místo pracoviště: Pohořelice (Brno venkov cca 20 Km jižně od Brna)
  • nástup možný ihned nebo dle domluvy

Kontaktní osoba:
e-mail: použijte odpovědní formulář
mobil: použijte odpovědní formulář