Volné pracovní místo  Operátor Call Centra

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce právomoci a zodpovednosti:
Hadáme operátorov do Call Centra s miestom výkonu práce v Brne so slovenským jazykom.

  • aktívne oslovovanie potencionálnych a existujúcich klientov
  • poskytovanie kompletného poradenstva o produktoch
  • udržiavanie a skvalitňovanie vzťahov so zákazníkom po telefóne

Iné výhody:
  • fixný plat + bonusové motivačné ohodnotenie
  • kvalifikačné školenia
  • týždeň dovolenky navyše ( 5 týždňov)
  • práca v dynamickom kolektíve

Spoločnosť pre ktorú je pozícia obsadzovanáTelekomunikácie

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta spoločnosť ktorá psobí v oblasti telekomunikácií.

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax:
Pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Hadáme spoahlivých teamových hráčov s pozitívnym prístupom k práci odolnosťou voči stresu flexibilitou a orientáciou na zákazníka hovoriacich.