Volné pracovní místo Operátor CNC (od 23.000 Kč)

aktivní
SUGESTO s.r.o.
Místo pracoviště
Olomoucko
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou

Popis pracovní nabídky

Příležitost pro operátory CNC!
Máte zkušenost s obsluhou CNC stroje a chcete se uplatnit ve společnosti, která nabídne zajímavý strojový park, závodní stravování, 25 dní dovolené a ještě k tomu zajímavé finanční ohodnocení?
Čtěte dále, máme 4 místa!

Náplň práce:

  • Obsluha CNC stroje – frézka, soustruh
  • Provádění jednoduchých korekcí v programu
  • Práce s technickou dokumentací
  • Finální kontrola obrobků

Požadujeme

  • Min. 1 rok praxe na HPP jako seřizovač, operátor, obsluha CNC
  • Schopnost číst technickou dokumentaci
  • Znalost alespoň 1 systému – Fanuc, Sinumerik, Heidenhain
  • Manuální zručnost, logické myšlení
  • Ochotu pracovat na směny
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení (vícesložkové, po zaučení vyšší)
  • Stabilní práci na HPP pro firmu se zajímavým strojovým parkem
  • Stravování na pracovišti, zaměstnanecké benefity
  • Různé příspěvky a bonusy
  • Vícesměnný provoz
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Jiná sdělení

Vybrané uchazeče zkontaktujeme do 14 dní od přijetí životopisu. Uchazeče, kteří nepostoupí do užšího kola, zařadíme do naší databáze a budeme je kontaktovat v případě otevření další vhodné pracovní pozice. Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi!
Odpovědí na tento inzerát souhlasíte (v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) s tím, aby společnost SUGESTO s.r.o., sídlem Císařov 109, 751 03 Císařov, zpracovávala, spravovala a uchovávala Vaše osobní údaje, a to za účelem zprostředkování zaměstnání, marketingu, obchodu či nabízení jiných služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 sb. Souhlas je udělen na dobu neurčitou, a to až do jeho odvolání písemnou formou.