Volné pracovní místo  Operátor forem – Valašské Meziříčí - od 20 000 Kč – SVOZ VSETÍN

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné kandidáty na pozici Operátor výroby.

VOLNÉ VÍKENDY!

SVOZOVÉ AUTOBUSY ZDARMA!

PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU!

Nabízíme:
  • Nástupní mzda: základ 97 Kč/hod., od 4. měsíce 107 Kč/hod. + příplatky + prémie
  • Zázemí prosperující společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení – nadstandardní příplatky a bonusy (příplatek za neděli 75%)
  • Zaškolení
  • Příspěvek na dopravu nad 20 km dojezdu (až 1 600 Kč/měsíc)
  • Svozové autobusy (Vsetín – Valašské Meziříčí) - ZDARMA
  • Dotované stavování
  • Volné víkendy
  • 3směnný provoz (směny začínají vždy o půl – 5:30, 13:30, 21:30)

Náplň práce:
  • Obsluha vypěňovacích linek
  • Výroba dílů dle postupů a pokynů
  • Kontrola výrobků
  • Čištění forem

Požadujeme:
  • Fyzická zdatnost
  • Chuť do práce
  • Spolehlivost
  • Zkušenost s výrobou výhodou

Místo pracoviště: Valašské Meziříčí

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: použijte odpovědní formulář